کیبورد لپتاپ Lenovo e550

( )

مدل های سازگار

Lenovo E550

Lenovo E555

Lenovo E560

Lenovo E565

Lenovo

0 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

لپ تاپ های E560 E560c E565 و همچنین نسل پنجم یعنی E550 E550C E555 به صورت مشترک از کیبورد لپ تاپ لنوو Thinkpad E560 -E550 استفاده میکنند.
این کیبورد به صورت اورجینال طراحی شده است و پارت نامبر های آن به شماره های 
00HN000, 00HN074, 00HN037 شناخته میشود.

کیبورد های سری تینک پد لنوو به راحتی تعویض میگردند.

این صفحه کلید دارای 107 کلید می باشد و کلید های FN (میانبر) این دستگاه نیز در بالای کیبورد قرار گرفته است.
دکمه های بلند صفحه کلید  به شما این امکان را می دهد که در هنگام کار مداوم و طولانی مدت هیچگونه احساس خستگی نکنید .

کلیدهای خمیده که به‌نوعی به نماد لپ‌تاپ‌های لنوو تبدیل شده‌اند،به صورت جزیره‌ای و جدا از هم روی صفحه‌ی کیبورد قرار گرفته‌اند تا کاربر بتواند با سرعت بالا تایپ کند و خطاهای زیادی هم نداشته باشد.
خود کلیدها، فضای زیادی برای حرکت دارند و با وجود نور پس‌زمینه‌ی سفید(در مدل سفارشی) حس خوبی را هنگام تایپ‌کردن به کاربر منتقل می‌کنند.
البته کلیدهای چهار جهت اصلی، کوچک و به هم چسبیده‌اند؛ بنابراین ممکن است عادت‌‎کردن به آن‌ها، کمی طول بکشد.

جذاب‌ترین نکته در کیبوردهای ThinkPad، وجود یک «ترک‌پوینت» (TrackPoint)نارنجی درمیان کیبورد است که دیگر به نماد لپ‌تاپ‌های تینک‌پد تبدیل شده است.این ابزار به همراه دو کلید چپ و راست که زیر کلید Space قرار دارند، می‌تواند تمام وظایف یک ماوس را انجام دهد.عملکرد ترک‌پوینت دقیق، سریع و بهینه است و پس از مدتی که از آن استفاده کنید، دیگر به سمت ماوس نخواهید رفت.حتی اگر این ترک‌پوینت برایتان کافی نباشد، تاچ‌پد بزرگی هم در میان استراحتگاه دست تعبیه شده که لنوو آن را «ترک‌پد» (TrackPad) می‌نامد. ترک‌پد، سطحی بزرگ و حساس داشته و قابلیت دریافت فرمان‌های چندلمسی را هم دارد.

کیبورد را می توان سخت افزاری در نظر گرفت که رابط بین انسان با کامپیوتر است و حرکت انگشتان دست را به دیتای درون صفحه نمایشگر لپ تاپ تبدیل می کند.

کیبورد

کیبورد لپ تاپ ها همواره با تحولاتی رو به تکامل همراه بوده است. زیبایی ظاهری، استقامت و مهمتر از همه سهولت کاربری مبنای طراحی و ساخت کیبورد لپ تاپ در همۀ برندها می باشد.

هنگامی که کیبورد یا صفحه کلید لپ تاپ شما کار نمی کند ممکن است با چندین مشکل روبرو باشیم:

شاید این مشکل به راحتی قابل حل باشد و یا چنان پیچیده بنظر آید که ما را با مسئله ای جدی روبرو سازد. در هر صورت این مشکل هم قابل حل است و فقط بحث بر سر زمان یا موجود بودن کالا می باشد.

خرابی کیبورد لپ تاپ عبارت است از:

1- ریختن مایعات روی کیبورد:

همانطور که می‌دانید در وهله اول باید سریعا دستگاه را خاموش کرده و باتری دستگاه را خارج کنید. پس از آن سریعا خود را به یک تعمیرگاه لپ تاپ برسانید.

2- تجمع خرده زباله زیر دکمه های کیبورد لپ تاپ:

ابتدا دستگاه را خاموش نمایید و آن را به صورت وارونه تکان دهید تا ذرات مزاحم زیر کلیدها خارج شود. سپس با فرچه خشک روی صفحه کلید و جداره کلید ها را تمیز کنید.

3- برخی کلیدهای کیبورد کار نکنند:

بدلیل فرسودگی خطوط اتصال گرافیتی بین دکمه ها می باشد که با گذشت زمان این خطوط گرافیتی فرسایش پیدا می کند و باعث قطع شدن اتصال کلیدهای کیبورد می شود.

Lenovo
E550-E555-E560-E565
مشکی
نه
انگلیسی
نه
72 ساعت تست کالا